Zakład pogrzebowy Nekropolis w Warszawie

Zakład pogrzebowy Nekropolis w Warszawie

Dom pogrzebowy Nekropolis, to firma rodzinna, która działa z ogromnym powodzeniem i doświadczeniem w województwie mazowieckim już od 1990 roku. Prowadzony jest on przez rodzinę Państwa Chmielewskich. Posiada on kilka biur zlokalizowanych w Warszawie na Bielanach, Żoliborzu, Tarchominie, Kobyłce, Wyszkowie, Wołominie, Zielonce i Ząbkach. Usługi pogrzebowe są przez firmę Nekropolis świadczone przez całą dobę, dlatego klienci, którzy zdecydują się na współpracę z tym zakładem, będą mieli ten komfort, iż będą mogli liczyć na pomoc przy tak trudnym dla nich i bardzo smutnym czasie o każdej porze dnia i nocy.

Usługi pogrzebowe Warszawa

Nekropolis jest w stanie zorganizować pogrzeby zarówno katolickie, jak i świeckie i nie tylko świadczy usługi pogrzebowe na miejscu, ale również zajmuje się międzynarodowym przewozem zwłok. W tym celu dysponuje eleganckimi karawanami i samochodami dostawczymi. Firma jest w stanie sprowadzić zmarłego z każdego zakątka świata.

Firma dysponuje bardzo szeroką ofertą usług funeralnych. Posiada ona bowiem własną chłodnię i kaplice oraz wszelkiego rodzaju akcesoria do ubioru i pochówku osoby zmarłej. Jest ona również w stanie zorganizować kremację, świadczy usługi pogotowia pogrzebowego i zajmuje się florystyką pogrzebową.

https://nekropolis.com.pl/

Wirtualne nekrologi

Od niespełna połowy roku firma Nekropolis dysponuje możliwością publikowania bardzo eleganckich i nowoczesnych multimedialnych nekrologów na swojej stronie internetowej. Jest to najnowocześniejszy standard obsługi rodzin z dostępnych na rynku. Dzięki e-nekrologom Rodzina zmarłego ma możliwość w bardzo prosty sposób powiadomić najbliższych i znajomych o szczegółach dotyczących ceremonii pogrzebowej.

Jeśli będziecie Państwo poszukiwać firmy świadczącej usługi pogrzebowe w Warszawie i okolicach, zdecydowanie polecamy zapoznać się ze standardem usług świadczonych przez Dom Pogrzebowy Nekropolis. Możliwości oraz doświadczenie tej firmy powoduje, iż może ona poszczycić się bardzo dużym zaufaniem wśród swoich klientów z Warszawy.5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments