Jakie usługi świadczy dom pogrzebowy Koperski w Warszawie?

Jakie usługi świadczy dom pogrzebowy Koperski w Warszawie?

Profesjonalny dom pogrzebowy zapewnia bliskim zmarłego nie tylko świadczone usługi, ale również dba, aby pogrążeni w żałobie mieli pełne wsparcie w organizacji ostatniej drogi zmarłego. Obejmuje to wsparcie w zakresie formalnym, czyli załatwienie potrzebnych dokumentów oraz organizacje uroczystości pogrzebowych. Usługi pogrzebowe Koperski w Warszawie to zakład świadczący w pełni profesjonalne usługi związane z pochówkiem. Z tego artykułu dowiesz się, jakie zadania ma dom pogrzebowy oraz jakie usługi świadczy.

Zadania domu pogrzebowego


Nie trzeba mówić, że śmierć bliskiego jest zawsze bolesnym momentem w życiu. Niestety wiąże się ona z koniecznością wypełnienia wielu dokumentów związanych z pogrzebem. Dom pogrzebowy Koperki w Warszawie bardzo dobrze orientuje się we wszystkich zawisłościach związanych z wymogami dotyczącymi formalności pogrzebowej oraz oferuje pomoc w wypełnieniu dokumentów. Istnieje nawet możliwość wyręczenia bliskiego zmarłego w tym obowiązku. Potrzebne będzie do tego tylko pełnomocnictwo, a nasz zakład z dbałością o szczegóły zrobi to samodzielnie. Dom pogrzebowy oferuje również możliwość bezgotówkowego rozliczania pogrzebów, dzięki zasiłkom z ZUS czy KRUS.

Usługi świadczone przez dom pogrzebowy Koperski w Warszawie


Przygotowanie ciała zmarłego do pochówku to jedna z usług jaką świadczy dom pogrzebowy. To przygotowanie obejmuje usługę higieniczną, ubranie zwłok w odpowiednią odzież, która może być oczywiście zasugerowana przez bliskich zmarłego. Jeżeli jednak nie mamy przygotowanego stroju to przedsiębiorstwo oferuje możliwość wyboru całego stroju – od bielizny do obuwia. Wszystkie działania związane z przygotowaniem ciała zmarłego do pochówku są wykonywane z niezwykłą starannością oraz z należytym szacunkiem do zmarłej osoby. Kolejnym krokiem jest wybór trumny lub urny. Rodzina musi podjąć decyzję o tym, czy chcą zorganizować tradycyjny pochówek, czy zdecydować się na kremację. Dom pogrzebowy w swojej ofercie ma wiele trumien i urn do wyboru.

Pracownicy oczywiście służą radą w wyborze. Dodatkowo można zamówić indywidualnie personalizowaną tabliczkę na trumnę czy urnę, która jest tworzona zgodnie z zaleceniami bliskich zmarłego. W skład naszych usług pogrzebowych wchodzi również możliwość wybrania i zamówienia wieńców, wiązanek, stroików urnowych oraz wielu innych kwiatowych kompozycji pogrzebowych. Tak samo jak przy wyborze urny czy trumny tak i tu rodzina może liczyć na profesjonalną pomoc naszych pracowników. W zakresie usług pogrzebowych Koperski znajduje się również transport międzynarodowy zwłok, czyli sprowadzenie zwłok ciała osoby zmarłej z zagranicy. Wiąże się to nie tylko z samym przetransportowaniem, ale również ze sporządzeniem wymaganej dokumentacji oraz uzyskaniem niezbędnych pozwoleń. Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz zatrudnieniu profesjonalnego zespołu, ta skomplikowana usługa przebiega bez żadnych komplikacji w bardzo dobrym tempie.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *