Szeroko rozumiane usługi pogrzebowe

Szeroko rozumiane usługi pogrzebowe

Funkcjonujący od lat zakład pogrzebowy Animus zapewnia kompleksową pomoc w przygotowaniu pogrzebu. Usługi pogrzebowe świadczone są na terenie miasta Grudziądz i w okolicach. Zakład oferuje pomoc w załatwianiu skomplikowanych formalności w miejscach takich jak USC, ZUS, KRUS. To jakie kroki trzeba podjąć w przypadku śmierci bliskiej osoby uzależnione jest od miejsca, w którym nastąpił zgon. Inne czynności dotyczą zgonu w domu, a inne śmierci za granicą czy w szpitalu. To pracownicy zakładu mają za zadane wparcie moralne i formalne Żałobników.

Gdy formalności zostają przygotowane, można zająć się zamówieniem wieńców i wstęg pożegnalnych, wyborem trumny bądź urny, ubrania pośmiertnego itp. Ciało może zostać wystawione w sali pożegnań. Zakład pogrzebowy Animus oferuje Rodzinie zmarłego możliwość zamówienia klepsydr, elektrycznej windy do trumny lub urny, która zapewnia spokojne i komfortowe złożenie zmarłego w grobie. Wśród innych ofert zakładu jest możliwość wynajęcia busa, który przewozi żałobników na miejsce ceremonii pogrzebowej. Coraz więcej osób korzysta także z możliwości zamówienia eleganckiego namiotu, który ma chronić miejsce pochówku przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *