Usługi pogrzebowe w Legnicy

Usługi pogrzebowe w Legnicy

Zakład Pogrzebowy Gloria jest firmą z wieloletnią tradycją i wyrobioną marką. Na jakim terenie działa, jakie dokładnie świadczy usługi?

Legnica i okolice – działalność firmy Gloria


Zakład Pogrzebowy Gloria mieści się przy ulicy Rynek 13 w Chojnowie. Świadczy usługi pogrzebowe w Legnicy i okolicach. W razie potrzeby jest w stanie zorganizować pomoc także w innym miejscu, na terenie województwa dolnośląskiego oraz całej Polski.

Świadczone usługi


Usługi pogrzebowe Legnica, świadczone przez Zakład pogrzebowy Gloria, to, przede wszystkim, organizacja pochówku. Firma oferuje zarówno pochówki tradycyjne, jak i kremacje. Pracownicy chętnie pomagają w wypełnieniu wszelkich formalności związanych z pogrzebem, np. w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego.


W swojej ofercie zakład ma również wiązanki kwiatowe na grób. Firma współpracuje z profesjonalnymi florystami, oferując piękne i świeże bukiety. Gloria jest w stanie zapewnić też oprawę muzyczną pogrzeb, dbając o każdy szczegół strony wizualnej uroczystości.


Zakład Pogrzebowy Gloria posiada wiele, specjalnie przystosowanych pojazdów. W ten sposób jest w stanie zapewnić przewóz zwłok nie tylko na terenie województwa dolnośląskiego, ale i całej Polski, a nawet transporty zagraniczne. to bardzo ważna informacja dla osób pragnących pochować swoich zmarłych bliskich, na przykład w rodzinnym grobie. Pracownicy firmy posiadają specjalne kwalifikacje, by pomóc klientom w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z przewiezieniem ciała w wybrane miejsce.

Organizacja pogrzebu Legnica


Warto wspomnieć, iż, poza organizacją pogrzebu i związanymi z tym formalnościami, Zakład Pogrzebowy Gloria zajmuje się także szeroko pojętymi pracami cmentarnymi. Dotyczy to, na przykład, budowy grobowców, czy fundamentów pod nagrobki. Zakład Gloria oferuje również usługę z zakresu ekshumacji zwłok.

Usługi Pogrzebowe Legnica


W swojej ofercie ma również nowoczesny sprzęt, taki jak winda pogrzebowa, oraz namiot pogrzebowy. Całość sprawia, iż uroczystość jest niezwykle dostojna i elegancka, pełna szacunku dla zmarłego i jego bliskich. Takie szczegóły są bardzo ważne, pomagają w dobrym pożegnaniu się ze zmarłym.

Kontakt zakład pogrzebowy Gloria


Zorganizowanie pogrzebu z Legnicy nie powinno być żadnym problemem, gdyż firma prowadzi całodobowy dyżur telefoniczny. Na swojej stronie internetowej dostępny jest poradnik, w którym znajdziemy wszelkie potrzebne informacje. Oznacza to, iż nawet tak stresująca sytuacja, jak organizacja pogrzebu w Legnicy i pochówku osoby nam bliskiej, nie będzie dla nas niewykonalne.0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gloria Buk
10 godzin temu

Znam zakład pogrzebowy Gloria, ale w miejscowości Buk 🙂