Przewóz zmarłych w Poznaniu

Przewóz zmarłych w Poznaniu

 

Wracając do opowieści naszych prababć z ich młodości, można usłyszeć o praktyce czuwania. Kiedyś bowiem, zwłaszcza na wsiach, rodzina przygotowywała zmarłego do pogrzebu. W związku z tym ciało Zmarłego czekało na swoją ostatnią drogę w rodzinnym domu.

Dzisiaj takie praktyki nie są już stosowane. Wynika to z możliwości, jakie daje nam współczesny świat. Po ustaleniu zgonu przez lekarza i wystawieniu odpowiednich dokumentów, ciało zostaje przetransportowane do chłodni.

W chłodni panują odpowiednie warunki, w których ciało Zmarłego pozostanie aż do przygotowania pochówku. W tym czasie Rodzina może ustalić z zakładem pogrzebowym szczegóły pogrzebu. Pomoc domu pogrzebowego w organizacji pogrzebu bardzo ułatwia rodzinom ten trudny czas.

Transport

Przewóz ciała do chłodni jest więc pierwszą usługą, jaką wykonuje zakład pogrzebowy Universum. Firma pogrzebowa w Poznaniu jest dostępna dla swoich klientów przez całą dobę. Dlatego niezależnie od pory dnia i miejsca, zawsze pomogą tym, którzy tej pomocy potrzebują. Pracownicy zakładu niezwłocznie pojawiają się w wyznaczonym miejscu. Następnie z pełnym szacunkiem i godnością przewożą Zmarłego do chłodni.

Karawany

Każdy karawan w firmie Uniwersum w Poznaniu przeszedł wzorowo wszystkie testy związane z prawidłowym przewozem Zwłok. Karawany te mają niezbędny atest Sanepidu oraz spełniają literę prawa. Ponadto Klienci zakładu pogrzebowego Universum mogą zdecydować, którym karawanem ich Bliski zostanie przewieziony w ostatnim pożegnaniu.

Rodzaje karawanów w firmie Universum:

  • Mercedes Vito,
  • Volkswagen Passat,
  • Lancię Voyager,
  • Mercedes Benz Dueexis.

Dom pogrzebowy Universum oferuje również międzynarodowy transport zwłok. Zdając sobie sprawę, jak ważne jest pochowanie Bliskiego w rodzinnym mieście, na prośbę Klientów, pracownicy podejmują się przejęcia wszelki formalności i dokumentacji celnych. Wszystko po to, aby szybko i z należytym szacunkiem sprowadzić Zmarłego do ojczyzny.1 thoughts on “Przewóz zmarłych w Poznaniu”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *