Mobilne biuro – dla kogo?

Mobilne biuro – dla kogo?

Wiele zakładów pogrzebowych stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Niestety z wielu przyczyn osobistych nie każda osoba ma możliwość udać się do biura zakłady pogrzebowe, aby tam dokonać wszelkich formalności. W związku z tym zakład pogrzebowych STYX – Tomasz Wałach, oferuje usługę mobilnego biura?

Na czym polega mobilne biuro?

W związku z chorobami, panującą epidemią lub problemami komunikacyjnymi to Klient może zdecydować, w którym miejscu chce się spotkać z pracownikiem zakładu pogrzebowego STYX w Rybniku. Może to być dom Klienta lub miejsca dogodne dla osoby podejmującej wszelkie formalności.

Jak funkcjonuje biuro mobilne?

W biurze mobilnym dokonuje się dokładnie takich samych formalności jak w biurze stacjonarnym. Pracownicy posiadają ze sobą niezbędny plik dokumentów oraz katalogów, które pozwolą rozeznać się Klientowi z oferowanym akcesoriami pogrzebowymi oraz ofertą oprawy pogrzebu. Na tym spotkaniu zostaną uzgodnione wszelkie kwestie formalne dotyczące organizacji pogrzebu w tym:

  • rodzaj pochówku (tradycyjny lub kremacyjny),
  • wybór urny lub trumny,
  • pogrzeb świecki lub wyznaniowy,
  • formalności pogrzebowe w tym zwrot zasiłku pogrzebowego,
  • dzień i godzina pogrzebu,
  • oprawa pogrzebowa,
  • formalności cmentarne.

Dla kogo jest biuro mobilne?

Biuro mobilne w Rybiku zostało stworzone z myślą o osobach, które z powodów zdrowotnych lub braku komunikacji nie może dotrzeć do biura stacjonarnego przy ulicy 1 maja 89. Z takiej usługi może jednak korzystać każda osoba, która wyrazi taką wolę. Pracownicy zakładu pogrzebowego STYX w Rybniku dostępni są przez całą dobę pod numerem telefonu 602 558 257. Na spotkaniu można ustalić wszelkie szczegóły, które sprawią, że każdy pogrzeb zostanie przeprowadzony z godnością i szacunkiem.0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
informacje teleadresowe
2 lat temu

Proszę pamiętać ze każdy zakład pogrzebowy jest w stanie dojechać w dowolne miejsce, to kwestia czasu i opłaty za kilometrówkę. Na stronie ZakladyPogrzeboweCom znajdziemy informacje teleadresowe wszystkich zakładów pogrzebowych w Polsce – zapraszam!

polecam - tutaj
2 lat temu

Fantastyczna strona – katalog – polecam