Wysokiej jakości usługi pogrzebowe Police, Szczecin i okolice

Wysokiej jakości usługi pogrzebowe Police, Szczecin i okolice

Dom Pogrzebowy Ku Słońcu z Polic to renomowana firma świadcząca kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie województwa zachodniopomorskiego. Zajmuje się organizacją ceremonii pogrzebowych różnego rodzaju, zapewniając wsparcie rodzinom w najtrudniejszych chwilach po stracie bliskich. Działając zgodnie z tradycjami funeralnymi, firma łączy je z nowoczesnym podejściem, aby zapewnić klientom usługi najwyższej jakości.

Biuro Domu Pogrzebowego Ku Słońcu znajduje się w Policach, przy ul. Usługowej 2. To nowoczesny kompleks funeralny, który obejmuje zarówno dom pogrzebowy, jak i krematorium. Salon Pogrzebowy Ku Słońcu wyposażony został w kaplicę, gdzie rodzina może pożegnać się z zmarłym przed kremacją. Dodatkowo, w obrębie domu pogrzebowego znajduje się chłodnia dla zmarłych oraz inne niezbędne pomieszczenia, takie jak sala pożegnań, wystawa urn i pomieszczenia socjalne.

Całodobowy zakład pogrzebowy Police Jasienica

Firma jest doskonale zlokalizowana, co umożliwia łatwy dostęp do jej usług nie tylko dla mieszkańców okolicznych dzielnic Polic, ale także dla osób z bardziej oddalonych dzielnic, takich jak Police Jasienica czy inne pobliskie miasta i wsie. Dbałość o klienta oraz gotowość do spełnienia jego potrzeb są fundamentami działalności Domu Pogrzebowego Ku Słońcu. Dlatego też firma jest przygotowana na różnorodne potrzeby i oczekiwania oraz proponuje kompleksowe wsparcie w organizacji pogrzebu oraz załatwianiu wszelkich formalności, włącznie z kremacją.

Każda kremacja w Domu Pogrzebowym Ku Słońcu jest przeprowadzana zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz standardami. Firma oferuje pełen zakres usług pogrzebowych i cmentarnych, włączając w to sprzedaż trumien, urn, odzieży i dewocjonaliów. Ponadto, specjalizują się także w krajowych i międzynarodowych przewozach osób zmarłych, zapewniając godny transport.

Zakłady pogrzebowe Szczecin i Police

Zakres działalności Domu Pogrzebowego Ku Słońcu obejmuje nie tylko Police, ale także inne miasta i wsie w regionie, takie jak Szczecin, Trzebież, Nowe Warpno, Niekłończyca, Dobra czy Wołczkowo. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, firma ta stanowi solidne oparcie dla rodzin w najtrudniejszych chwilach żałoby, zapewniając im wsparcie i godną oprawę pożegnań bliskich. Salon Ku Słońcu to bardzo nowoczesna firma pogrzebowa oferująca rodzinom darmowe e-nekrologi z informacjami na temat pogrzebów w Policach, Szczecinie i okolicy.

Pogotowie Pogrzebowe Police – Jasienica

Salon Pogrzebowy Ku Słońcu
ul. Usługowa 2
72-010 Police

Całodobowo: 91 312 12 22Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *