Formalności a transport zwłok z Anglii

Formalności a transport zwłok z Anglii

Wiadomość o śmierci bliskiej osoby, która to zamieszkuje z dala od ojczystego kraju często pojawia się w najmniej oczekiwanej chwili. Wówczas to rodzina pogrążona w żałobie musi zająć się organizacją godnego pochówku, który to jest znacznie utrudniony gdy wchodzi w grę transport zwłok z obcego państwa.

Śmierć a transport zwłok z Anglii

Śmierć bliskiej osoby może pojawić się nagle lub być konsekwencją długiej i wyczerpującej choroby. Dziś mnóstwo osób pracuje i mieszka poza granicami Polski, niemniej pragną one aby po śmierci spoczywać na ojczystym cmentarzu. W przypadku śmierci takiej osoby rodzina pogrążona w smutku i żalu musi spełnić szereg istotnych formalności związanych ze sprawdzeniem zwłok do Polski. Wówczas to z profesjonalną pomocą przychodzi transport-zwlok-z-anglii.co.uk.

Dokumentacja niezbędna do sprowadzenia zwłok

Transport zwłok z obcego państwa jest związany ze spełnieniem szeregu istotnych formalności. Aby przebiegł on szybko niezbędne jest zgromadzenie dokumentów zarówno w wersji angielskiej, jak i polskiej, które to zawsze muszą być przetłumaczone przez tłumacza przysięgłego.

Rodzina zmarłego musi też wystąpić o zgodę na transport zwłok u starosty oraz konsula angielskiego. Załatwienie tych formalności jest o wiele prostsze z pomocą usług profesjonalnej firmy, która to na etapie poszczególnych działań kontaktuje się z rodziną zmarłego. Dzięki temu wie ona, w jaki sposób przebiega przewóz oraz gdzie znajduje się w danym momencie ciało.

Szybki i sprawny transport zwłok

Niezależnie od okoliczności, śmierć bliskiej osoby to zawsze ciężki okres, zatem w tym czasie bardzo pomocna jest osoba, która zajmie się dopełnieniem wszystkich formalności, odpowiednim przygotowaniem ciała do przewozu, a na życzenie rodziny również kremacją i wyborem specjalnej trumny bądź urny.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów, każda profesjonalna firma zajmuje się całością organizacji transportu do granic Polski oraz dostarczeniem ciała do do wybranego zakładu pogrzebowego znajdującego się na terenie kraju.2 thoughts on “Formalności a transport zwłok z Anglii”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *