Zakład Pogrzebowy z Chorzowa – niska cena godnych pogrzebów w 2023 roku

Zakład Pogrzebowy z Chorzowa – niska cena godnych pogrzebów w 2023 roku

Zakład Pogrzebowy Kocel z Chorzowa, założony przez Pana Dariusza Kocela, jest jednym z wiodących zakładów pogrzebowych na terenie województwa śląskiego. Od 1990 roku firma ta zyskała zaufanie mieszkańców Chorzowa i Świętochłowic dzięki profesjonalnemu podejściu, empatii oraz niezawodnej obsłudze w trudnych chwilach straty i żałoby. Zakłady Pogrzebowe Kocel specjalizują się w kompleksowej organizacji ceremonii pożegnalnych, przewozach zmarłych, oraz pomocy w wyborze nagrobków i kwiatów, oferując pełen zakres usług pogrzebowych.

Biura Zakładów Pogrzebowych Kocel mieszczą się przy ul. Dąbrowskiego 11/1, naprzeciw Urzędu Stanu Cywilnego w Chorzowie, oraz przy ul. Szpitalnej 2 w Świętochłowicach. Dzięki dogodnej lokalizacji, firma jest łatwo dostępna dla rodzin potrzebujących wsparcia i organizacji pogrzebu. Całodobowa pomoc mieszkańcom wszystkich dzielnic Chorzowa: Maciejkowice, Chorzów-Stary, Pniaki, Chorzów-Śródmieście, Klimzowiec, Batory świadczona jest pod numerami telefonów 601 447 504 oraz (32) 241 21 83.

Firma pogrzebowa Kocel organizuje godne ceremonie pożegnalne na wszystkich cmentarzach w Chorzowie i okolicach. Działając z najwyższym szacunkiem i empatią, zapewniają godne pożegnanie dla każdego zmarłego. Indywidualne podejście do każdej rodziny pozwala dostosować ceremonię do ich potrzeb i przekonań, niezależnie od wyznania.

Zakład Pogrzebowy Kocel oferuje całodobowe przewozy zmarłych z Chorzowa i okolic do własnych pomieszczeń chłodniczych. Dzięki temu rodziny mogą mieć pewność, że zmarły zostanie właściwie zabezpieczony i przetransportowany w godziwy sposób. Dla wielu klientów to niezmiernie ważne w chwili przeżywania żałoby. Dodatkowo Zakład usług pogrzebowych cieszy się zaufaniem prokuratury, co poświadcza wysoką jakość usług i rzetelne podejście do swojej działalności. Realizacja przewozów zmarłych na zlecenie prokuratury to dowód na profesjonalizm firmy oraz jej zdolność do obsługi trudnych i wymagających sytuacji.

Niska cena pogrzebu w 2023 roku dla mieszkańców wszystkich dzielnic Chorzowa

Całodobowy zakład pogrzebowy Kocel otacza opieką mieszkańców wszystkich dzielnic Chorzowa: Maciejkowice, Chorzów-Stary, Pniaki, Chorzów-Śródmieście, Klimzowiec, Batory. firma realizuje godne pogrzeby każdego rodzaju biorąc pod uwagę możliwości finansowe rodzin. Cena pogrzebu zależy od tego co ustali rodzina wraz z pracownikiem w biurze , który doradzi odpowiednia formę i rodzaj ceremonii pogrzebowej. Cena pogrzebu, która w innych firmach pogrzebowych z Chorzowa wzrosła w 2023 roku w zakładzie usług pogrzebowych pozostała na podobnym poziomie. Niska cena pogrzebu w stosunku do innych firm przy zachowaniu przyzwoitej jakości usług to propozycja którą otrzymają Państwo w zakładzie pogrzebowym przy ul. Dąbrowskiego 11 w Chorzowie.

Szeroka oferta usług pogrzebowych w Chorzowie przy Dąbrowskiego

Zakład usług pogrzebowych w Chorzowie nie kończy swojej obsługi pogrzebowej na transporcie zwłok oraz na organizacji ceremonii. Chorzowski zakład pogrzebowy chętnie doradza w wyborze odpowiedniego nagrobka i kwiatów, które zostaną pięknie wyeksponowane na ceremonii pogrzebowej. To ważny element oddania hołdu zmarłemu, a firma Kocel zawsze dba o to, by był on reprezentatywny i zgodny z życzeniami rodziny.

Dom pogrzebowy Kocel świadczy usługi prosektoryjne oraz dysponuje własną kaplicą, co pozwala na dostosowanie ceremonii do potrzeb i życzeń klientów. Ponadto, chorzowska firma pogrzebowa oferuje wsparcie w organizacji stypy, udostępniając gustownie przygotowaną salę konsolacyjną w Świętochłowicach, gdzie rodziny mogą wspólnie uczcić pamięć zmarłego.

Dodatkowym atutem firmy Kocel są usługi kamieniarskie. Firma pomaga w przygotowaniu i postawieniu nagrobka, co eliminuje konieczność korzystania z usług dodatkowych dostawców i ułatwia cały proces organizacji pochówku.

Zakład Kocel w Chorzowie to firma o ugruntowanej pozycji na rynku usług pogrzebowych. Działając z empatią, profesjonalizmem i poszanowaniem tradycji, zapewnia klientom wsparcie w trudnych chwilach i pomaga im godnie pożegnać swoich bliskich.      

Całodobowy kontakt z zakładem pogrzebowym w Chorzowie

Zakład Usług Pogrzebowych Dariusz Kocel

ul. Dąbrowskiego 11/1, 41-500

Strona internetowa: www.kocel.pl


Całodobowa pomoc i przewozy zmarłych: 601 447 504 oraz (32) 241 21 83Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *