Czym wyróżnia się dom pogrzebowy Szymańscy z Wrześni?

Czym wyróżnia się dom pogrzebowy Szymańscy z Wrześni?

Misją domu pogrzebowego Szymańscy Września jest służba rodzinom pogrążonych w żałobie. Od założenia zakładu pogrzebowego w Wrześni minęło 26 lat, natomiast jest to firma dobrze prosperująca i dynamicznie rozwijająca się.

Dom pogrzebowy Szymański to obecnie nowoczesny kompleks wybudowany w 2021 roku. dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi firma pogrzebowa dostrzega i jest świadoma emocji towarzyszących rodzinie przy ceremonii pogrzebowej. Firma pogrzebowa Szymańscy Września niepobieżnie dba o szczegóły oraz wkłada w to całe serce. Cechami charakteryzującymi dom pogrzebowy jest indywidualizm. Elementem wyróżniającym i przykuwającym uwagę na stronie internetowej jest fakt, iż jest to jedyny zakład pogrzebowy we Wrześni, który posiada darmowe e-Nekrologi dla rodzin. W swojej ofercie firma pogrzebowa Szymańscy oferuje swoją własna i nowoczesną chłodnię, kaplicę, kwiaciarnię, karawany oraz zestaw akcesoriów.

Oferta zakładu pogrzebowego z Wrześni

Tak szeroko rozwinięta gama ofert i usług pozwala na organizację pogrzebów według życzenia osoby zmarłej lub rodziny zajmującej się organizacją uroczystości. Zakład pogrzebowy Września również zapewnia opiekę pod postacią dopełnienia formalności urzędowych oraz postaranie się o zasiłek pogrzebowy dla rodziny, która myślami wraca do wspomnień.

Firma pogrzebowa organizuje uroczystości na terenie całej Wrześni jak i okolicach. Przebieg i forma pogrzebu jest dopasowywana do prośby osoby organizującej pogrzeb. 

Zgłoszenia o odbiór i przewóz zmarłych do pomieszczeń chłodniczych jak i odpowiedzi na nurtujące pytania można zadać pod numerem telefonu, 602352163 który działa całodobowo.

Personel zajmujący się uroczystościami to ludzie wykwalifikowani oraz z wysoką kulturą osobistą, posiadający ludzkie odruchy jakim jest wsparcie, zrozumienie oraz złożenie kondolencji.

Zakład pogrzebowy Września i Pyzdry

Zakład pogrzebowy Września również posiada swój oddział w Pyzdrach, który mieści się na przy ulicy Rynek 12. Jest to filia, która wyznaje te same wartości, tradycje oraz również cechuje się profesjonalizmem oraz otaczającym wsparciem.

Dom pogrzebowy posiada szeroko przygotowaną ofertę oraz usługi, do których należy:

-pogrzeby z trumną

-pogrzeby wyznaniowe

-pogrzeby świeckie

-pogrzeby wojskowe

-całodobowe przewozy zwłok

-formalności i zasiłki

-własna kaplica

-własna chłodnia

-transport zwłok do Polski z zagranicy

-akcesoria pogrzebowe

-kosmetyka i ubranie

-ekshumacje

Na stronie internetowej firmy klient posiada możliwość sprawdzenia w galerii karawanów, używanego przez firmę sprzętu czy wyglądu sali pożegnań.

Warto również pamiętać, iż znicze oraz kwiaty są nieodzownym elementem ceremonii pogrzebowej organizowanej przez dom pogrzebowy z Wrześni. Firma pogrzebowa prowadzi własną kwiaciarnię, która obsługuje zarówno mieszkańców Wrześni jak i Pyzdr. Kompozycje kwiatowe ustalane są według prośby rodziny, najczęstszymi kwiatami wplatanymi w kompozycje są: mieczyki, róże, chryzantemy, gerbery oraz lilie.

Wyróżniającym czynnikiem domu pogrzebowego we Wrześni jest poradnik oraz blog umieszczony na stronie internetowej. Rodzina ma możliwość dowiedzenia się między innymi co zrobić jeśli doszło do śmierci w domu lub w szpitalu.

Firma pogrzebowa Szymańscy Września

Firma pogrzebowa Szymański z Wrześni jest do Państwa dyspozycji:

-biuro zakłady pogrzebowego mieszczące się przy ulicy Słowackiego 8 we Wrześni

-telefon całodobowy 602352163

-e-mail biuro@pogrzebyszymanski.pl2 thoughts on “Czym wyróżnia się dom pogrzebowy Szymańscy z Wrześni?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *