Organizacja pogrzebu Warszawa – jaki zakład pogrzebowy wybrać?

Organizacja pogrzebu Warszawa – jaki zakład pogrzebowy wybrać?

Przygotowania do uroczystości pogrzebowej są niezwykle złożone. Do załatwienia jest wiele czasochłonnych formalności. Zwykle w momencie straty bliskiej nam osoby nie mamy głowy do tego, aby poszukiwać kwiatów, klepsydr, czy też trumny. Organizacja pogrzebu na własną rękę wymaga zaangażowania, a także dużej ilości czasu.

Profesjonalny zakład pogrzebowy Warszawa może pomóc nam w ciężkich chwilach. Niemal wszystko załatwimy w jednym miejscu. Oczywiście pozostają nam takie kwestie, jak np. zamówienie i opłata mszy świętej, czy też zakup miejsca na cmentarzu. Pomimo tego wyspecjalizowane usługi pogrzebowe mogą przyspieszyć ceremonię pogrzebową nawet o kilka dni. Co znajduje się w ofercie? Jest to m.in. całodobowy transport zwłok, kremacja zwłok, ekshumacja zwłok, kompleksowe przygotowanie zmarłego do pochówku, oprawa muzyczna oraz florystyczna, sprzedać trumny/urny, a także akcesoriów pogrzebowych. Dodatkowo możemy skorzystać z organizacji transportu dla żałobników, dzięki czemu wszyscy uczestnicy pogrzebu zostaną bezpiecznie dostarczenie np. do restauracji, gdzie będzie obywać się stypa.

Plusem skorzystania z usług zakładu pogrzebowego jest również możliwość bezgotówkowego rozliczenia ceremonii.

Jak powszechnie wiadomo, ZUS wypłaca zasiłek pogrzebowy w ciągu kilku tygodni. Nierzadko zdarza się tak, że nie posiadamy wolnej gotówki, którą będziemy mogli przeznaczyć na organizację godnej uroczystości. W takim przypadku zakład pogrzebowy wypłaca zasiłek niemal od razu po dokonaniu zgłoszenia. Część pieniędzy przeznaczona jest na uiszczenie opłaty za usługi, natomiast pozostała gotówka wypłacane jest „do ręki”. Jest to znakomite rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie mogą szybko zorganizować pieniędzy. Z tego przywileju korzysta bardzo duża część żałobników. Atutem jest również fakt, że przedsiębiorstwo pogrzebowe załatwia w imieniu klienta wszystkie sprawy urzędowe.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *