Zakład pogrzebowy Wrzos Myślibórz

Zakład pogrzebowy Wrzos Myślibórz

            Celem zakładu pogrzebowego z Myśliborza jest niesienie kompleksowej pomocy Klientom i okazaniu im wsparcia i zrozumienia. W ofercie firmy pogrzebowej znajdą Państwo rozbudowany zestaw usług, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. W swojej ofercie zakład pogrzebowy Wrzos Myślibórz posiada eleganckie karawany marki Jaguar i Mercedes, które nadają podniosły charakter uroczystości.

Pracownicy pracujący w zakładzie pogrzebowym Wrzos odznaczają się kompetencją, wysoką kulturą osobistą i zrozumieniem. Na tle innych zakładów pogrzebowych Wrzos Myślibórz wyróżnia się przystępnymi cenami oraz najwyższą jakością. Zakład pogrzebowy Wrzos dokłada wszelkich starań, aby uroczystość pożegnalna przebiegła według oczekiwań klientów, zachowując przy tym uroczysty, elegancki i podniosły charakter.

Usługi pogrzebowe Myślibórz

Rozbudowana oferta i indywidualne podejście firmy pogrzebowej sprawia, iż Klient posiada szeroki wybór świadczonych usług oraz możliwość poczucia usatysfakcjonowania. Dzięki sumiennie i starannie świadczonym usługom zakład pogrzebowy Wrzos zyskał uznanie klientów oraz rekomendacje portali branżowych. W domu pogrzebowym Wrzos Myślibórz są świadczone następujące usługi:

– pogrzeb tradycyjny/ kremacyjny/świecki/innych wyznań

– przewóz zwłok z zagranicy

– oprawa muzyczna, fotograficzna, florystyczna

– ekshumacje

– budowa grobowców ziemnych, murowanych


Dom pogrzebowy Wrzos Myślibórz:

Strona www firmy Wrzos

ulica Celna 17

74-300 Myślibórz

Całodobowy telefon: 605 427 997 oraz 665 301 7411 thought on “Zakład pogrzebowy Wrzos Myślibórz”

  • Ja w Myśliborzu korzystałam z zakładu pogrzebowego Sacrum i jestem bardzo zadowolona. Przemiła Pani w biurze ze wszystkim pomogła. Okazali się tańsi niż konkurencja. Polecam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *