Dom pogrzebowy z Bełchatowa od ponad dwudziestu lat niesie pomoc mieszkańcom

Dom pogrzebowy z Bełchatowa od ponad dwudziestu lat niesie pomoc mieszkańcom

Doświadczenie straty bliskiej sercu osoby jest jednym z najtrudniejszych w życiu, z jakim prędzej czy później, będzie musiał się zmierzyć każdy z nas. Przeżywając kalejdoskop różnorodnych uczuć i emocji, potrzebujemy profesjonalnej pomocy kogoś doświadczonego, aby zorganizował godne pożegnanie zmarłego.  Od 1992 roku mieszkańcy Bełchatowa i okolic mogą każdego dnia liczyć na autentyczne wsparcie zakładu pogrzebowego pana Wiesława Pązik. Przez lata poszerzana wiedza i rosnące kompetencje, uczyniły dom pogrzebowy z Bełchatowa miejscem godnym zaufania. Od początku istnienia, firma stawiała przede wszystkim na wysoki profesjonalizm i kompleksowość w organizacji uroczystości funeralnych. 

Zakład pogrzebowy w Bełchatowie organizuje pogrzeby każdego wyznania 

Wykwalifikowany personel domu pogrzebowego Wiesław Pązik, indywidualnie podchodzi do sprawy każdej rodziny. Otwartość na inność i wyjątkowość ludzi, sprawia, że przygotowywane są pogrzeby we wszystkich możliwych wyznawanych religiach. Najczęściej organizuje się pochówki tradycyjne zgodne z lokalnymi tradycjami i zwyczajami. Może to być pogrzeb z trumną, jak i z urną, z wcześniej przeprowadzoną kremacją. Nieutożsamianie się z żadną z religii nie stanowi problemu, ponieważ w Bełchatowie organizowane są pogrzeby świeckie z mistrzem ceremonii. Zdobyte doświadczenie oraz współpraca z Wojskiem Polskim, pozwalają także na przygotowanie ceremonii wojskowej, podczas której towarzyszy wojskowa asysta honorowa. 

W domu pogrzebowym z Bełchatowa każdy może liczyć na całodobowe wsparcie

Śmierć nadejść może za dnia, jak i nocą. W środku tygodnia, w weekend, święto. Niezależnie od dnia i godziny, Dom pogrzebowy W. Pązik przy Częstochowskiej 4 w Bełchatowie przez całą dobę przyjmuje zgłoszenia na odbiór i przewóz zmarłych do chłodni pod numerami telefonu 44 633 45 10 oraz 600 693 530. Rodziny w żałobie uzyskają również pomoc w kwestii sprowadzenia zmarłego z zagranicy. Nowoczesne samochody są specjalnie przystosowane do przewozu zwłok na duże odległości.

Całodobowy dom pogrzebowy Bełchatów

Zakład Pogrzebowy Wiesław Pązik

Adres: ul. Częstochowska 4, 

97-400 Bełchatów

Adres filii: ul. Południowa 26, 

97-400 Bełchatów

Numery tel.: 044 633 45 10,

600 693 530,

606 452 077

Adres e-mail: biuro@pogrzeby-pazik.pl.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *