Nekropolis – warszawski zakład pogrzebowy z pasją.

Nekropolis – warszawski zakład pogrzebowy z pasją.

Śmierć… Dla jednych znaczy ukojenie w cierpieniu bądź metę życiowej wędrówki. Dla innych natomiast smutek, żal, rozpacz, a nawet fizyczne cierpienie. Zwłaszcza że samo jej pojęcie owiewa poniekąd otoczka strachu i obaw. Jednakże niektórzy zmuszeni są wyjątkowo szybko otrząsnąć się z szoku po utracie najbliższej, ukochanej osoby, aby móc zająć się organizacją pochówku i dopełnić koniecznych formalności.

Formalności konieczne, kiedy nastąpi zgon.

O pewnych sprawach nie mówi się głośno, a w społeczeństwie wciąż istnieje multum tematów tabu. Jednym z nich jest temat dotyczący śmierci człowieka i wszelakich formalności, jakich po tym fakcie trzeba dopilnować. Niby czymś wręcz skrajnie normalnym jest, iż nieboszczyka należy pochować. Lecz mimo to nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, ile spraw trzeba wcześniej załatwić oraz uregulować. Szczególnie, jeśli nas bliski zmarł w domu lub innym miejscu nie będącym placówką zdrowia.
Bez wątpienia dużą pomoc w powyższych sprawach udzieli zakład pogrzebowy, do którego się zwrócimy. Dobrze, jeżeli mamy możliwość zwrócić się z prośbą o pomoc do kogoś zaufanego. W Warszawie jedną spośród firm świadczących od lat usługi pogrzebowe jest Nekropolis z biurem zlokalizowanym przy ul. Gwieździstej 17 na Żoliborzu. Ofertę firmy można z powodzeniem sprawdzić samodzielnie, osobiście odwiedzając zakład bądź poprzez stronę internetową nekropolis.com.pl. Zakład świadczy wszelakie usługi związane z pogrzebem, również dotyczące go niebezpośrednio. Bowiem oprócz przygotowania nieboszczyka do jego ostatniej drogi na ziemi, włącznie z całą ceremonią pogrzebową, pracownicy gotowi są przejąć na siebie również obowiązki administracyjne. Dotyczy to przede wszystkim kwestii związanych z wypłatą zasiłku pogrzebowego przez ZUS, KRUS bądź inną instytucję resortową. Ponadto pracownikom Nekropolis nie straszne jest zlecenie sprowadzenia naszego nieżyjącego bliskiego z innej części kraju czy nawet spoza jego granic.

Koniec biurokracji, czas na ceremonię.

Kiedy wszelakie formalności są już w całości dopełnione, przychodzi najwyższy czas, aby nasz ukochany zmarły mógł spocząć w spokoju. Tutaj również usługi pogrzebowe zakładu okażą się nieocenione. W konsultacji z rodziną zmarłego, firma pogrzebowa przygotowuje całą oprawę ceremonii rozpoczynają na wystrojeniu nieboszczyka, poprzez oprawę muzyczną, florystyczną czy religijną, aż po ucztę pogrzebową tzw. stypę. Bez wątpienia dużym plusem, jakim może poszczycić się zakład pogrzebowy Nekropolis, jest posiadanie własnych kaplic oraz chłodni.
Dzięki staraniom pracowników firmy pogrzebowej Nekropolis, z całą pewnością pogrzeb będzie pięknym, a także wspaniałym pożegnaniem. Jednak to od nas zależy, czy zdecydujemy się skorzystać z ich pomocy.1 thought on “Nekropolis – warszawski zakład pogrzebowy z pasją.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *