Transport zwłok z Niemiec – jak się za to zabrać?

Transport zwłok z Niemiec – jak się za to zabrać?

Spotkała Cię ogromna tragedia i jesteś zmuszony sprowadzić zwłoki bliskiej Ci osoby z Niemiec do Polski? Nie masz pojęcia jak się za to zabrać, ani jak to zorganizować? Szukasz rzetelnej i profesjonalnej firmy, która szybko i sprawnie załatwi transport zwłok z Niemiec? Jeżeli tak, to serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Sprowadzenie zwłok z Niemiec nie jest żadnym problem, w związku z tym, że kraj znajduje się w Unii Europejskiej, to wszystkie procedury transportowe są znacznie ułatwione. Nasza firma zdaje sobie sprawę, że śmierć najbliższej nam osoby to bardzo ciężki i stresujący czas. Dlatego wychodzimy na przeciw z załatwieniem za Ciebie każdej formalności. Oferujemy szybkie i sprawne tłumaczenie niezbędnej dokumentacji (na przykład medycznej) oraz uzyskanie urzędowych pozwoleń na wywóz ciała osoby zmarłej. Wszystkie tego typu kwestie załatwiamy szybko i profesjonalnie, możesz być pewny, że usługa będzie wykonana w 100 procentach legalnie i zgodnie z wszelkimi przepisami prawa międzynarodowego.

Cena sprowadzenia zwłok z Niemiec jest sprawą bardzo złożoną i zależy od wielu czynników: miejsca przechowywania zwłok. odległości od miejsca docelowego czy tez cena wybranej przez rodzinę i bliskich trumny. Koszt takiej usługi zawsze ustalamy bezpośrednio z osobą zlecająca usługę, nie mnożymy kosztów oraz nie ukrywamy niczego w umowie. Możesz być spokojny podczas podpisywania z nami umowy. Od naszych klientów nie wymagamy żadnej zaliczki ani innej formy przedpłaty. Warto zaznaczyć, że nasza firma przyjmuje zlecenia całodobowo tak by jak najszybciej rozpocząć całą procedurę sprowadzenia zwłok z powrotem do kraju. Bez dodatkowych opłat pomożemy Państwu w sprawie uzyskania zasiłku pogrzebowego czy odszkodowania. Zapraszamy do kontaktu! Wszystkie niezbędne informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://drejka.pl/transport-zwlok-z-niemiec/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *