Usługi pogrzebowe w Częstochowie

Usługi pogrzebowe w Częstochowie

Miejski Zakład Pogrzebowy od 2004 roku świadczy usługi pogrzebowe w Częstochowie. Firma ta jest jednym z zakładów z największym doświadczeniem Miejski Zakład Pogrzebowy do lat łączy ze sobą doświadczenie z nowoczesnością. Dzięki temu każda ceremonia ostatniego pożegnania ma indywidualny charakter, a wszystko odbywa się zgodnie z oczekiwaniami Rodziny Zmarłego. 

Zakład Pogrzebowy w Częstochowie – usługi pogrzebowe 

 

Zakład pogrzebowy oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe: 

 • pomoc w formalnościach, 
 • wypłata zasiłku pogrzebowego, 
 • własne krematorium, 
 • całodobowa eksportacja zwłok, 
 • dopełnienie formalności pogrzebowych, 
 • krajowy i międzynarodowy transport zwłok, 
 • akcesoria żałobne i pogrzebowe, 
 • oprawa florystyczna, 
 • oprawa muzyczna, 
 • usługi kamieniarskie, 
 • ekshumacje. 

 

Pracownicy zakładu do każdego klienta podchodzą indywidualnie. Wsłuchują się w potrzeby i organizują pogrzeb pełen godności i szacunku, który spełnia oczekiwania Rodzin. Personel Miejskiego Zakładu Pogrzebowego w Częstochowie zdaje sobie sprawę, że organizacja pogrzebu nie jest prostym zadaniem dla wielu rodzin. Pogrzeb bardzo często wiążę się nie tylko z ogromnym smutkiem, ale niestety też nieoczekiwanym wydatkiem. Dlatego w Miejskim Zakładzie Pogrzebowym pracownicy pomagają w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, każdy klient może mieć pewność, że z jego barków zostaną ściągnięte obowiązki wynikające z dopełnienia formalności dotyczących prac cmentarnych, kamieniarskich oraz pogrzebowych. 

 

Biuro Miejskiego Zakładu Pogrzebowego mieści się przy ulicy Radomskiej 117 w Częstochowie. W celu przeprowadzenia całodobowej eksportacji zwłok, można kontaktować się z pracownikiem zakładu pod numerem telefonu 34 374 05 09. WIęcej informacji o usługach domu pogrzebowego dostępnych jest na stronie internetowej: www.ck-czestochowa.pl

 

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *