Usługi pogrzebowe – Oferta firmy ze Stolicy

Usługi pogrzebowe – Oferta firmy ze Stolicy

Usługi pogrzebowe Warszawa proponują Państwu kompleksowe usługi. Działając na rynku od tak wielu lat mamy duże doświadczenie, dzięki któremu możemy jak najlepiej spełniać Państwa wymagania. W swojej ofercie oprócz standardowych usług pogrzebowych, mamy także międzynarodowy transport zmarłych, kremacje, a także ceremonie innych wyznań. W tak trudnych dla Państwa chwilach jesteśmy po to, by odciążyć Państwa ze zbędnych formalności. Wpieramy również duchowo, oferujemy wsparcie i współczucie.

Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza z należytym szacunkiem pomoże Państwu zorganizować ten dzień, a następnie przez niego przejść. Cały czas podnosimy swoje kwalifikacje by jak najlepiej Państwu służyć. Ze względu na specyfikę wykonywanego przez nas zawodu, jesteśmy do Państwa dyspozycji całą dobę 7 dni w tygodniu. Bez względu na porę dnia czy nocy, przyjedziemy do Państwa i pomożemy. Wystarczy zadzwonić na bezpłatny numer podany na naszej stronie internetowej. W celu załatwienia wszystkich formalności zapraszamy do naszego biura, lub w razie gdy nie mają Państwo możliwości do nas przyjść, my przybędziemy do Państwa na wskazany adres.

 

pogrzeby warszawa

Usługi pogrzebowe Warszawa wychodząc naprzeciw Pańskim oczekiwaniom, mają w swojej ofercie bezgotówkową organizację pogrzebu w ramach zasiłku ZUS. Świadczymy też usługi dodatkowe. Pomożemy Państwu w wyborze nagrobka bądź urny. Zapewniamy stosowną oprawę muzyczną, usługi fotografa oraz mistrza ceremonii pogrzebowej. W sprzedaży mamy także odzież żałobną, tabliczki, a także wieńce i szarfy. Organizujemy od wielu lat stypy przez co nawiązaliśmy kontakty z wieloma dostawcami oraz właścicielami sal. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować atrakcyjne ceny i rabaty.

Jeśli zaproszona rodzina czy przyjaciele nie mają możliwości transportu, my to załatwimy. Posiadamy możliwość wynajmu autobusów czy mikrobusów, dzięki którym wszyscy goście bez problemu dostaną się na cmentarz czy stypę. Jeśli Państwo sobie życzą, usługi pogrzebowe Warszawa może zagwarantować całoroczną opiekę nad grobami. Nie będą musieli się Państwo martwić, czy nagrobek bliskiego nie będzie zaniedbany. Czyścimy płyty, podlewamy kwiaty, a także dbamy o to, by płomień w zniczach nigdy nie zgasł. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo bezpłatny poradnik pogrzebowy, wszystkie dane potrzebne do kontaktu z nami, a także szczegółową listę usług oferowanych przez nas łącznie z cennikiem. Działając od wielu lat, wiemy jak w sposób należyty przygotować uroczystości pogrzebowe, a także wszystkie inne usługi dodatkowe.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *