Usługi pogrzebowe w Ustroniu

Usługi pogrzebowe w Ustroniu

 

Wiadomość o śmierci członka rodziny to zawsze ciężki i dramatyczny moment, jednak ból i pustka nie zwalniają najbliższych z obowiązku organizacji pochówku. Zakład pogrzebowy Lapczyk Ustroń wspiera swych klientów w tak trudnej dla nich chwili, oferując profesjonalną pomoc w jak najszerszym zakresie.

Usługi proponowane przez firmę to wiele działań mających na celu przygotowanie ceremonii zgodnej z potrzebami i wytycznymi bliskich zmarłego. Zakład pogrzebowy Lapczyk Ustroń zawsze stara się wychodzić naprzeciw indywidualnym prośbom klientów. Pracownicy robią wszystko, co w ich mocy, by nadać uroczystości właściwego charakteru, nie zapominając przy tym o szacunku, godności, empatii i delikatności.

Zakład pogrzebowy Lapczyk Ustroń

Wsparcie ze strony ustrońskiego zakładu pogrzebowego rozpoczyna się już od pierwszych chwil po informacji o zgonie. Firma gotowa jest w każdym momencie dokonać transportu zwłok, by następnie przechować je w chłodni do dnia, w którym zaplanowana zostanie ceremonia. Personel służy również pomocą i radą w razie wątpliwości związanych z formalnościami urzędowymi, wyręczając pogrążoną w żałobie rodzinę w zakresie np. uzyskania zasiłku pogrzebowego.

Zakład pogrzebowy Lapczyk Ustroń zajmuje się także kompleksowym przygotowaniem zmarłego poprzez odpowiedni ubiór, mycie, czesanie, malowanie, tuszowanie znamion czy też golenie. Oprócz kosmetyki i toalety pośmiertnej w niektórych przypadkach wykonywana jest również rekonstrukcja ciała.

Usługi pogrzebowe Lapczyk

Bliskim zmarłego proponowane są różnorodne rozwiązania dotyczące np. formy pochówku, zgodnej z wyznaniem lub światopoglądem. Oprócz tradycyjnych pogrzebów (religijnych czy też świeckich) zakład specjalizuje się również w organizacji pochówków kremacyjnych. Klienci mogą także dokonać wyboru trumny, urny, tabliczek, krzyża, wieńców i innych akcesoriów pogrzebowych.

Podczas całego procesu organizacji ceremonii zwracana jest uwaga na każdy detal – od wystroju sali pożegnań i kościoła, przez odpowiednie przygotowanie grobu i nekrologów, po zadbanie o szczegóły dotyczące oprawy kwiatowej czy muzycznej. W razie potrzeby zakład pogrzebowy Ustroń zapewni również komfortowy transport osób uczestniczących w uroczystości.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *