Najważniejsze informacje o kremacji we Wrocławiu

Najważniejsze informacje o kremacji we Wrocławiu

W związku z malejącą liczbą grobów ziemnych kremacja coraz częściej wybierana jest jako forma pochówku. Ale nie tylko niewielka liczba miejsc na cmentarzu się do tego przyczynia. Dla wielu to indywidualna decyzja wynikająca z przekonań, a jeszcze dla innych kwestia finansowa.

Zakład Pogrzebowy Olim we Wrocławiu posiada własne krematorium z nowoczesnymi piecami krematoryjnymi. Krematorium znajduje się w Strzelinie, mieście zaraz pod Wrocławiem. To właśnie tam odbywa się spopielenie zwłok nie tylko przez pracowników zakładu Olimp, ale również pozostałych zakładów na terenie Wrocławia i okolic.

Jak przebiega kremacja?

Kremacja odbywa się w temperaturze około 800-1200 stopni Celsjusza. A jej czas trwania wynosi od 2 do 3 godzin. Cały proces wykonywany jest przez komputerowo. Po kremacji prochy Zmarłego zostają umieszczone w urnie.

Urnę z prochami można złożyć w:

  • kolumbarium,
  • grobie ziemnym, w tym dochowanie do istniejącego grobu.

Mimo rosnącej świadomości na temat pogrzebów kremacyjnych budzi ona nadal wiele wątpliwości wśród wielu osób. Czerpiąc z wieloletniego doświadczenia zakładu pogrzebowego Olimp we Wrocławiu, każdy Klient może zawsze liczyć na rozmowę, w której wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane. Pracownicy zakładu pogrzebowego są do dyspozycji dla swoich klientów pod numerem telefonu 570 43 44 88 całodobowo.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *