Najważniejsze informacje o kremacji we Wrocławiu

Najważniejsze informacje o kremacji we Wrocławiu

W związku z malejącą liczbą grobów ziemnych kremacja coraz częściej wybierana jest jako forma pochówku. Ale nie tylko niewielka liczba miejsc na cmentarzu się do tego przyczynia. Dla wielu to indywidualna decyzja wynikająca z przekonań, a jeszcze dla innych kwestia finansowa.

Zakład Pogrzebowy Olim we Wrocławiu posiada własne krematorium z nowoczesnymi piecami krematoryjnymi. Krematorium znajduje się w Strzelinie, mieście zaraz pod Wrocławiem. To właśnie tam odbywa się spopielenie zwłok nie tylko przez pracowników zakładu Olimp, ale również pozostałych zakładów na terenie Wrocławia i okolic.

Jak przebiega kremacja?

Kremacja odbywa się w temperaturze około 800-1200 stopni Celsjusza. A jej czas trwania wynosi od 2 do 3 godzin. Cały proces wykonywany jest przez komputerowo. Po kremacji prochy Zmarłego zostają umieszczone w urnie.

Urnę z prochami można złożyć w:

  • kolumbarium,
  • grobie ziemnym, w tym dochowanie do istniejącego grobu.

Mimo rosnącej świadomości na temat pogrzebów kremacyjnych budzi ona nadal wiele wątpliwości wśród wielu osób. Czerpiąc z wieloletniego doświadczenia zakładu pogrzebowego Olimp we Wrocławiu, każdy Klient może zawsze liczyć na rozmowę, w której wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane. Pracownicy zakładu pogrzebowego są do dyspozycji dla swoich klientów pod numerem telefonu 570 43 44 88 całodobowo.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *