Polski Producent Zniczy Gazowych i nie tylko

Polski Producent Zniczy Gazowych i nie tylko

Firma TOPMETAL to lider w branży ślusarstwa i kowalstwa artystycznego w Polsce, szczycący się niemal 30-letnim doświadczeniem. Jest to znana firma nie tylko w Krakowie i Małopolsce, ale również w całym kraju, TOPMETAL zdobył swoją renomę dzięki nieustannemu dążeniu do doskonałości w produkcji unikatowych produktów. Jest to jedyny producent zniczy gazowych w Polsce, co stanowi niepodważalny dowód na innowacyjność i wysoką jakość oferowanych wyrobów.

Niezwykła dbałość o detale oraz perfekcyjne opanowanie sztuki rzeźbienia w metalu sprawiają, że wyroby TOPMETAL są nie tylko solidne i trwałe, ale także niezwykle eleganckie. Firma specjalizuje się w ręcznym wytwarzaniu produktów według autorskich wzorów, używając jedynie najwyższej jakości surowców. To podejście pozwoliło TOPMETAL na zyskanie zaufania klientów w całym kraju.

Oferta firmy jest szeroka i zróżnicowana, skupiając się głównie na produkcji akcesoriów pogrzebowych. Wśród nich znajdują się wysokie znicze z palnikiem gazowym, katafalki pod trumny i urny, lampiony, skrzynki, a także wiele innych metalowych elementów wyposażenia kaplic pogrzebowych. Dynamiczny rozwój firmy sprawia, że oferta ciągle się zmienia, regularnie uzupełniana o nowe akcesoria, takie jak podstawy pod urny, świeczniki, krzyże czy inne elementy dekoracyjne.

Polska Marka w Świecie Ślusarstwa i Kowalstwa

Wyróżnikiem TOPMETAL jest także możliwość personalizacji produktów, zarówno pod względem wykończenia (matowe lub polerowane), jak i zdobienia. Firma oferuje bogatą gamę motywów dekoracyjnych, zarówno wyznaniowych, jak i o charakterze świeckim, takie jak motywy roślinne. Istnieje także opcja wykonania dekoracji na katafalkach i zniczach metalowych, nawiązujących do wizerunku i wartości firmy.

Wartość, jaką TOPMETAL przykłada do jakości swoich produktów, widoczna jest w objęciu każdego z nich gwarancją producenta. Solidność oraz elegancja to nie tylko cechy charakteryzujące wyroby, lecz także zasady, którymi kieruje się firma. Każdy klient jest traktowany indywidualnie, a wszystkie zlecenia realizowane są z największą dokładnością.

Firma TOPMETAL zdobyła zaufanie licznych zakładów pogrzebowych, administratorów nekropolii oraz kaplic, stając się niekwestionowanym partnerem w dziedzinie ślusarstwa i kowalstwa artystycznego. Z dumą podkreśla 16-letnie doświadczenie, 67 różnorodnych produktów, a także 100% zadowolonych klientów.

 Producent wyposażenia kaplic TOPMETAL FUNERALS nie tylko wyróżnia się na rynku, ale także wspiera nowych klientów, oferując 7% rabatu na pierwsze zakupy. Ta innowacyjna firma nie tylko tworzy produkty, ale także buduje relacje oparte na zaufaniu, jakości i profesjonalizmie.

Kontakt:

TOPMETAL FUNERALS Mirosław Cebula

 ADRES :ul. Niewodniczańskiego 19a,

30-698 Kraków

 TELEFON:509 241 588, 793 178 871Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *